Verzoek om uw persoonsgegevens te laten aanpassen
Algemeen
Heeft u de persoonsgegevens ontvangen die gemeente Roosendaal van u heeft en ziet u dat deze niet kloppen? Dan kunt u een verzoek indienen om ze te laten aanpassen. Op deze pagina leest u hoe dat moet.
Wat moet u weten
Let op, u moet eerst een verzoek tot inzage persoonsgegevens doen, voordat u uw gegevens kan laten aanpassen. Lees er meer over via deze link.
U moet met bewijzen laten zien dat de gegevens inderdaad niet kloppen
- Soms houden wij de bewijzen om ze te kunnen controleren op echtheid. Als de bewijzen echt zijn, krijgt u ze altijd terug.
- Zijn de bewijzen niet echt? Dan houden wij ze en doen aangifte bij de politie.
Bent u jonger dan 16 jaar of staat u onder curatele?
Dan moet uw wettelijk vertegenwoordiger vragen om de gegevens te verbeteren.
We nemen binnen vier weken een besluit op uw verzoek
Het kan voorkomen dat wij uw verzoek weigeren. U kunt dan bezwaar maken. Hoe u dat kunt doen, leest u op deze pagina.
Wat u moet doen
Digitaal een verzoek indienen
U kunt een verzoek voor het aanpassen van uw persoonsgegevens online doen met uw DigiD.
Persoonlijk een verzoek indienen
U kunt ook persoonlijk langskomen om een verzoek in te dienen om uw gegevens te laten aanpassen. Maak hiervoor een afspraak met ons. Neem tijdens uw afspraak een geldig identiteitsbewijs (paspoort, rijbewijs, ID-kaart) mee.
Kosten
Uw gegevens laten aanpassen is kosteloos.